Nasze wieloletnie doświadczenia w projektowaniu tradycyjnych aplikacji i serwisów internetowych przenieśliśmy na pole aplikacji mobilnych oraz serwisów przystosowanych do wyświetlania na szerokiej gamie urządzeń i systemów mobilnych.

 

Na potrzeby klientów tworzymy również aplikacje mobilne. Niektóre z nich są rozwinięciem i uzupełnieniem funkcjonujących już systemów klienta, konieczna jest więc pełna integracja z istniejącymi rozwiązaniami. Inne aplikacje tworzymy od podstaw - są to przeważnie aplikacje dedykowane, które tworzymy na podstawie specyfikacji klienta lub wspólnie z nim rozwijamy koncepcje biznesową, a następnie projektujemy szczegółowe funkcjonalności oraz rozwiązania.

Tworzone przez nas aplikacje dostępne są na najczęściej wykorzystywanych systemach operacyjnych czyli Android, iOS oraz Windows Phone.

W zakresie projektowania interfejsów mobilnych wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak HTML5, CSS3 oraz w szególności CSS MediaQueries, pozwalających na projektowanie interaktywnych oraz bogatych wizualnie serwisów oraz aplikacji.

Tworzone przez nas projekty wyświetlają się optymalnie na szerokiej gamie urządzeń, niezależnie od rozdzielczości ekranu, wykorzystywanego systemu czy rodzaju urządzenia. Widok, układ oraz czasami funkcjonalność poszczególnych elementów zmieniają się, tak aby jak najlepiej dostosować się do rozdzielczości ekranu czy specyfiki medium na którym aplikacja jest wyświetlana.