Aplikacja mobilna dla instalatorów, architektów wnętrz i wszystkich "Kowalskich"... zrób zdjęcie, zakomponuj produkt, wyślij wizualizacje - ale teraz zrób to wszystko kciukiem :-)

 

Aplikacja mobilna za pomocą, której w łatwy i szybki sposób można wizualnie symulować wygląd produktów wyposażenia wnętrza, drzwi i okien na ścianach pomieszczeń w trakcie renowacji lub urządzania.

3D / Photo Design

Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników ale dostęp do danych może być limitowany dla wybranych użytkowników na życzenie Klienta (np dla grupy autoryzowanych instalatorów, architektów lub dealerów).

Architekt wnętrz lub instalator dysponujący popularnym dziś smartfonem z systemem Android lub iOS może w kilka minut stworzyć i pokazać gotowe rozwiązanie z użyciem wybranych produktów.

Wykonane wizualizacje z kilkoma modelami do wyboru można przesłać błyskawicznie e-mailem lub wstawić na konto Facebook aby skonsultować wybór z Klientem, lub otrzymać ofertę od dystrybutora.

Aplikacje jest dostępna na najpopularniejszych platformach mobilnych iOS oraz Android. Istnieje możliwość implementacji na urządzeniach BlackBerry oraz MS Windows 8.

Projektowanie wizualne... w kilka minut!

  • Uruchom na swoim smartfonie bezpłatną aplikację w lokalu, dla którego poszukujesz drzwi...
  • Zrób zdjecie miejsca, w którym planuejsz umieścić drzwi (lub pustego otworu na drzwi)...
  • Przesuwając palcem dopasuj narożniki markera i wpisz wymagane wymiary ościeża drzwi...
  • Wybierz drzwi z katalogu producenta (wybierz tyle modeli ile tylko chcesz)...
  • Apliakcja dopasuje wszystkie modele drzwi do zrobionego przez Ciebie zdjęcia...
  • Wyślij gotowe zdjęcia z drzwiami do Klienta, znajomych lub dealera.