WebService jest nowoczesną firmą, która od 23 lat nieprzerwanie rozwija się wraz z rozwojem branży internetowej i rynku IT w Polsce. Dostarczamy usługi i rozwiązania software’owe, zawsze oparte o precyzyjnie dobrane do potrzeb Klienta technologie. Naszą specjalizacją są przede wszystkim kompleksowe usługi tworzenia portali i serwisów internetowych, oprogramowania informatycznego, projektowania funkcjonalnych interfejsów graficznych, doradztwa, a także tworzenia aplikacji mobilnych.

Nasi specjaliści, łącząc doradztwo biznesowe z najlepszym warsztatem informatycznym oraz doświadczeniem w projektowaniu funkcjonalnych i estetycznych interfejsów aplikacji tworzą indywidualne rozwiązania wykraczających poza standardowe rozwiązania software’owe dostępne na rynku typowych produktów IT.

Współpracę z Klientem opieramy o najwyższe standardy zarządzania projektami poparte wewnętrznie wdrożonymi procedurami i doświadczeniem we współpracy z największymi Klientami sektora prywatnego i publicznego. Działamy od 1996 roku, realizując ponad 500 projektów informatycznych, doradczych i marketingowych. Jesteśmy laureatem ponad 20 nagród i wyróżnień w konkursach branżowych.